Кількість українських виробників лохини сертифікованих за стандартом GLOBALG.A.P. зростає - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Кількість українських виробників лохини сертифікованих за стандартом GLOBALG.A.P. зростає

З кожним роком в Україні стає все більше виробників лохини, які отримали сертифікат GLOBALG.A.P. Наявність такого сертифіката істотно розширює як експортні можливості господарств, так і коло потенційних покупців, повідомляє EastFruit з посиланням на SEEDS.

«Кількість українських господарств, які сертифікують виробництво лохини за стандартом GLOBALG.A.P., зростає: так, в 2016 році їх було всього 4.

У 2020 році 10 українських виробників лохини були сертифіковані за стандартом GLOBALG.AP: ТОВ «Бетек», ТОВ «Нікдарія», ФГ «Грасс Авеню», ТОВ «Українська ягода», ТОВ «Блю Беррі», ТОВ «Артіль №1», ТОВ «Вайсберрі», ТОВ «Фемілі Гарден», СВК «Ягідки», ТОВ «Екопарк».

Україні є куди рости: наприклад, станом на липень 2020 року за стандартом GLOBALG.A.P в Польщі було сертифіковано 384 виробники, в Іспанії – 853, в Чилі – 1094 », – пише« Фруктовий Проєкт» на своїй сторінці в Facebook.

«У Європейському Союзі наявність сертифікації GLOBALG.A.P. є пропуском для реалізації в роздрібних мережах. Наявність сертифіката GLOBALG.A.P. істотно розширює експортні можливості господарств, коло потенційних покупців, впливає на умови поставки, дозволяє претендувати на більш високу ціну», – йдеться в повідомленні.

Fruit-Ukraine.org