Експорт українських тепличних огірків та томатів демонструє зростання вперше за останні роки - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Експорт українських тепличних огірків та томатів демонструє зростання вперше за останні роки

Український тепличний бізнес починає проявляти перші ознаки відновлення, після шоку, викликаного різким зростанням цін на енергоносії в 2014-2019 роках.

Як повідомляє EastFruit, за підсумками перших 10 місяців 2020 року Україна вперше за останні роки демонструє приріст експорту тепличних огірків і помідорів. Експорт огірка виріс на 7% до 3,1 тис. тонн, а експорт помідора – на 25% до 9,8 тис. тонн. В останні 4 роки, в цей період, експорт тепличних овочів незмінно знижувався.

«Українська теплична галузь була першою на пострадянському просторі, яка почала впроваджувати енергоефективні сучасні технології і будувати теплиці з високим потенціалом продуктивності. Однак цей процес, на жаль, не був масовим – станом на 2014 рік, як і раніше було дуже багато тепличних комбінатів, які користувалися морально застарілими неефективними теплицями, побудованими ще за часів СРСР. При цьому майже 100% експорту тепличної продукції здійснювалося в РФ. З різким зростанням вартості газу і закриттям доступу до ринку Росії, ці підприємства моментально припинили свою діяльність, так як вона була збитковою», – говорить економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

«На сьогоднішній день в Україні велика частина тепличних комбінатів перейшла на опалення вугіллям, так як ціни на газ для тепличних господарств країни найвищі в регіоні. Однак і вугілля в Україні також коштує істотно дорожче, ніж в інших країнах. Додатково до всього, лише деякі з тепличних компаній вміють експортувати овочі в країни ЄС, так як орієнтувалися в більшості на менш вимогливий ринок РФ. Таким чином, в Україні поступово утворилося два сегмента найбільш успішних тепличників: перший представлений ультрасучасними і високоефективними підприємствами, з добре розвиненими маркетингом продукції як для внутрішнього ринку, так і на експорт і другий – це сегмент недорогих весняно-літніх теплиць, де мінімізоване використання енергоносіїв, однак продукція має високі якісні параметри. Правда у другого сегмента є великі проблеми з розвитком у вигляді занадто невеликого розміру підприємств та відсутності кооперації для експорту. Якщо вони почнуть успішно кооперуватися, то зможуть в весняний і літній період бути висококонкурентними на ринках країн ЄС, і не тільки з овочами, але і з іншими видами плодоовочевої продукції», – пояснює експерт ФАО.

За оцінками EastFruit, одна гігакалорія тепла обходиться українським тепличним комбінатам, навіть якщо вони використовують вугілля, в 3,4 рази дорожче, ніж тепличним комбінатам Росії, в два рази дорожче, ніж виробникам тепличних овочів Узбекистану (де, до речі, набагато тепліший і сонячний клімат) і в 5 разів дорожче, ніж тепличникам Казахстану.

Природно, що, в таких умовах, в зимовий період українським тепличним комбінатам складно конкурувати за ціною з помідорами з Туреччини і інших країн, де клімат набагато м’якше. Однак за якістю українські виробники починають конкурувати все більш успішно, і, при цьому, ефективно працюють в більш дорогих цінових сегментах.

Fruit-Ukraine.org