Для України важливо налагодити прямі поставки свіжої лохини до Китаю - Тарас Баштанник - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Для України важливо налагодити прямі поставки свіжої лохини до Китаю – Тарас Баштанник

Щороку в Україні стає дедалі більше комерційних плантацій лохини. Українським аграріям варто подбати про нові ринки збуту свіжих ягід, валовий збір яких також зростає з року в рік, пише SEEDS.

Особливо цікавим для ягідників України може стати ринок Китаю. Про це говоритиме Президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тарас Баштанник під час онлайн-дискусії «Плодоовочевий експорт до Китаю: бар’єри та можливості для українських виробників», що відбудеться 16 грудня об 11.00 на платформі Zoom.

Захід є безкоштовним за умови попередньої реєстрації за посиланням>>

«Китай є ринком – нетто-імпортером свіжої лохини, обсяги якого динамічно зростають. Водночас Україна стрімко нарощує площі і, з часом, валовий збір свіжої лохини. Тому надзвичайно важливо було б для України відкрити для себе можливість постачати свіжу лохину до Китаю напряму», – переконаний Тарас Баштанник.

Водночас Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) обіцяє озвучити рейтинг овочів і фруктів з найбільшою перспективою для експорту з України в Китай під час онлайн-дискусії «Плодоовочевий експорт до Китаю: бар’єри та можливості для українських виробників».

Доктор економічних наук Віталій Скоцик під час онлайн-дискусії виступить з темою «Три технології аграрного виробництва. В чому відмінності західноєвропейської, північноамериканської та китайської».

Радник  віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Голуб виступить з темою застосування інтересів української дипломатії для лобіювання інтересів українського бізнесу.

Крім того, участь у заході візьме  голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Організатором онлайн-дискусії виступає Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за інформаційної підтримки агромедіа-агенції Sapienza.

МодераторКатерина Звєрєва, директор з розвитку УПОА.

Виробники та експортери овочів та фруктів з України зможуть долучитися до обговорення теми виходу українського агробізнесу на ринок Китаю, поставивши свої питання до учасників заходу у коментарях.

Якщо Ви бажаєте взяти участь як спікер онлайн-заходу, будь ласка, зв’яжіться з організаторами за номером телефону:

+380 99-737 17 92 – Катерина Звєрєва,

+380 63 104 5337 – Ніна Грищенко.

Fruit-Ukraine.org