Рейтинг перспективних українських овочів та фруктів на ринку Китаю: відповіді від Андрія Ярмака - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Рейтинг перспективних українських овочів та фруктів на ринку Китаю: відповіді від Андрія Ярмака

Ринок споживання плодоовочевої продукції в Китаї стрімко зростає. Саме тому все більше українських виробників овочів та фруктів хочуть налагодити стабільний канал реалізації своєї продукції до Піднебесної. Проте окрім знання специфіки експорту, вивчення логістики поставок до Китаю важливо також знати й головне: яка саме продукція буде користуватися попитом на даному ринку. Відповідь на це питання надасть економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак під час онлайн-дискусії «Плодоовочевий експорт до Китаю: бар’єри та можливості для українських виробників»

Захід відбудеться вже завтра, 16 грудня, об 11.00 на платформі Zoom. Захід є безкоштовним за умови попередньої реєстрації за посиланням>>

Під час онлайн-дискусії Андрій Ярмак  озвучить рейтинг овочів і фруктів з найбільшою перспективою для експорту з України в Китай.

Організатором онлайн-дискусії виступає Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за інформаційної підтримки агромедіа-агенції Sapienza.

МодераторКатерина Звєрєва, директор з розвитку УПОА.

Також інший спікер онлайн-дискусіїпрезидент УПОА Тарас Баштанник розповість про перспективи експорту свіжої лохини на ринок Китаю.  Доктор економічних наук Віталій Скоцик під час онлайн-дискусії виступить з темою «Три технології аграрного виробництва. В чому відмінності західноєвропейської, північноамериканської та китайської».

Радник  віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Голуб виступить з темою застосування інструментів української дипломатії для лобіювання інтересів українського бізнесу.

Крім того, участь у заході візьме  голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Виробники та експортери овочів та фруктів з України зможуть долучитися до обговорення теми виходу українського агробізнесу на ринок Китаю, поставивши свої питання до учасників заходу у коментарях.

Якщо Ви бажаєте взяти участь як спікер онлайн-заходу, будь ласка, зв’яжіться з організаторами за номером телефону:

+380 99-737 17 92 – Катерина Звєрєва,

+380 63 104 5337 – Ніна Грищенко.

Fruit-Ukraine.org