Юридичним радником УПОА став фахівець з аграрного права, адвокат Василь Рущак - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Юридичним радником УПОА став фахівець з аграрного права, адвокат Василь Рущак

Команда Української плодоовочевої асоціації  підсилена ще одним висококласним фахівцем – юридичним радником нашої Асоціації призначено адвоката в галузі аграрного права, старшого партнера компанії PRINCEPS LAW FIRM Василя Рущака.

«Василь має значний досвід роботи у галузі юриспруденції – він працював в органах судової влади та юстиції, Міністерстві аграрної політики та продовольства України, обіймав різні посади у провідних юридичних фірмах. При цьому він успішно представляв та представляє інтереси аграріїв у судах, займається процесами оскарження права власності та повернення нерухомого майна з незаконного володіння, питаннями проведення юридичних аудитів. Впевнена, що з його приєднанням до команди УПОА, він допоможе у наданні юридичної безпеки гравцям плодоовочевого ринку України»,- зазначає директорка з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

«Своєю основною місією роботи в УПОА я бачу допомогу у розвитку бізнесу гравців плодоовочевого ринку шляхом надання юридичних консультацій, захисті інтересів плодоовочівників у судах різних інстанцій, а також допомогу у супроводі земельних аукціонів. Переконаний, що тільки юридично «чистий» бізнес може мати бездоганну репутацію на ринку, а відтак й стабільні відносини з партнерами, які будуть збільшувати його прибутковість. Втім, розібратися у законодавчих нюансах фермерам, зазвичай, дуже непросто. Тому я впевнений, що надавати кваліфіковану юридичну допомогу нашим гравцям ринку – просто необхідно. Сподіваюся, що разом з командою висококваліфікованих фахівців УПОА ми досягнемо дуже багато у галузі юридичної безпеки плодоовочевого бізнесу»,- говорить Василь Рущак.

Команда УПОА вітає Василя Рущака з приєднанням до нашої команди та бажає йому плідної роботи на новій посаді.

Fruit-Ukraine.org