УПОА запропонувало Мінекономіки перелік компаній-потенційних постачальників продуктів харчування для шкіл - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА запропонувало Мінекономіки перелік компаній-потенційних постачальників продуктів харчування для шкіл

Фахівці УПОА надіслали на адресу  Міністерства економіки України перелік ймовірних потенційних учасників публічних закупівель – постачальників харчових продуктів (послуг харчування), які відповідають вимогам законодавства та будуть рекомендовані замовникам закладів освіти, як добросовісні виконавці відповідних договорів. Лист про допомогу у визначенні таких постачальників раніше надійшов на адресу Асоціації.

Фахівці УПОА зазначають, що корисні властивості плодовоягідних культур здатні насичити організм людини, а особливо дітей, корисними вітамінами.

В УПОА звертають увагу також й на те, що світовим агропродовольчим трендом на сьогодні є споживання готових продуктів.

“З огляду на те, що в країні наразі піднято питання перегляду шкільного меню, ініційоване першою леді України Оленою Зеленською, ми пропонуймо постачати до шкіл вже очищені овочі, а не займатися їх обробкою в умовах навчальних закладів. На нашу думку, це не тільки підвищить безпечність обробки харчових продуктів, але й створить додатковий попит в галузі переробки”,- вважають в УПОА.

В УПОА також акцентують увагу й на корисності суперфудів. Так, лише одна чашка варених вівсяних пластівців забезпечує 20% денної норми клітковини та білку. “Таким чином, комбінація плодовоягідної продукції з вівсянкою – ідеальне поєднання корисної, доступної та швидкої у приготуванні їжі. Особливо, ми рекомендуємо включати мікси фруктів, ягід та горіхів у поєднанні з вівсяними пластівцями у раціон харчування дітей”,- вважають в Асоціації.

Fruit-Ukraine.org