Уряд Італії допоможе українським виробникам та експортерам просувати бренд Made in Ukraine - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Уряд Італії допоможе українським виробникам та експортерам просувати бренд Made in Ukraine

Уряд Італії працюватиме над спеціальним брендом «Зроблено в Україні», а на головних італійських ярмарках створять павільйони української продукції. Про це заявив міністр підприємництва та Made in Italy Адольфо Урсо в ефірі Radio Anch’io на Radio Uno, пише УПОА.

 

Міністр підприємництва Італії  уточнив, що надійшов прямий запит від українського уряду – допомогти у посиленні бренду Made in Ukraine.

 

«Ми працюємо над тим, щоб був бренд “Made in Ukraine”, який, безумовно, має бути брендом глобальної солідарності, – сказав міністр. – Подумайте про те, що також може означати концентрацію глобальних споживачів для допомоги у відбудові України», – додав він.

 

Міністр уточнив, що це був прямий запит від українського уряду. «Мені подзвонив Андрій Єрмак (глава Адміністрації президента України, – ред.) і сказав: «Чому б вам не допомогти нам створити бренд Made in Ukraine?» — Пояснив Урсо.

 

Читайте також: Агровольтаїка – новий напрямок розвитку фермерства в Україні

 

У більш загальному плані, пояснив Урсо, Італія допомагає Києву з цифровими послугами та створенням цифрових продуктових платформ. Також міністр зазначив, що на головних італійських ярмарках буде створено павільйон для української продукції.

  

В умовах війни підтримка виробників та українських експортерів є надзвичайно важливою, особливо для підтримки та відновлення зруйнованої війною економіки.

 

«Українські виробники попри руйнування виробництв, обстріли, блекаути, розвивають виробництво готової продукції та намагаються експортувати за вимогами та стандартами ЄС, щоб знайти своє місце на поличках супермаркетів Італії та ЄС», – зазначає Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

 

За словами Катерини Звєрєвої, італійський рітейл – це конкурентне поле для виробників з будь-яких країн.

 

«Італійці надзвичайно люблять свої традиції, локальні продукти, підтримують власних виробників і купують все своє, навіть якщо воно буде дорожче.

 

У цьому плані українським виробникам є, чому повчитися – так любити і пишатися своєю країною і своєю їжею, щоб створити з цього вікову маркетингову історію, побудувати репутацію найкращих і створити сильний бренд для всього світу», – підкреслює директор з розвитку УПОА.

 

 

УПОА