Фермери України лише за рік відновили обсяги виробництва овочів після підриву Каховської ГЕС - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Фермери України лише за рік відновили обсяги виробництва овочів після підриву Каховської ГЕС

За інформацією аналітиків EastFruit, аграрії України домоглися неймовірного прогресу у відновленні обсягів виробництва овочів, раніше сконцентрованих у південних регіонах Херсонської області, які зараз окуповані росією, пише  УПОА.

 

Попри те, що російські окупанти майже повністю знищили створюване десятиліттями вирощування традиційних овочів регіону, включно з підривом дамби Каховської ГЕС, знищенням систем зрошення, сучасних овочесховищ, мінуванням полів та іншими варварствами, українські фермери змогли неймовірно швидко налагодити вирощування в інших регіонах країни.

 

Це абсолютно безпрецедентно – всього за рік, в умовах триваючої війни, дефіциту робочої сили й фахівців, відновити вирощування практично до довоєнних обсягів у регіонах, які не мають оптимальних для цього умов!

 

Для порівняння, росія за більш ніж 30 років з моменту розпаду СРСР, маючи безмежні земельні ресурси, так і не спромоглася налагодити вирощування овочів і фруктів у достатніх обсягах для задоволення потреб власного населення, а Україна з нуля зробила це за рік. Зазначимо, що вирощування овочів – це дуже технологічно складний процес, що вимагає глибоких знань агрономії та значних інвестицій.

 

За даними EastFruit, прогрес України в цьому питанні можна підтвердити оптовими цінами на продукцію.

 

“За даними щотижневого цінового моніторингу EastFruit, борщовий набір, куди входять: картопля, цибуля, морква, капуста і буряк за рік подешевшав на 11%. При цьому найбільше зниження цін відбулося щодо цибулі та моркви: на 48% і 33% відповідно.

 

Ціни на картоплю істотно зросли, проте вони залишаються одними з найнижчих у Європі, тобто ми можемо говорити про відновлення цін на картоплю до рівня, прийнятного для картоплярів”, – пояснює цінові тенденції Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої й сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

 

Також певне зростання цін було зафіксовано щодо буряків і капусти, однак ці культури вирощувалися завжди переважно в тих регіонах, які не були окуповані росією, і зростання цін за цими товарами також радше відображає їхнє відновлення до середніх рівнів у зв’язку зі стабілізацією ринку.

 

Минулого року ціни на них були критично низькими, оскільки спостерігався значний відтік населення країни, тоді як виробництво залишалося порівняно високим.

 

Читайте також: Основні статті плодоовочевого експорту України не отримали пріоритету під час проходження кордону

 

Попри зниження цін на багато культур, за оцінками експертів EastFruit, овочівництво і картоплярство в Україні в сезоні 2023/24 року залишатиметься прибутковим, що дасть змогу ще більше наростити інвестиції в цей сектор наступного сезону.

 

Пріоритетом для українських аграріїв буде розширення потужностей зі зберігання та доопрацювання продукції, щоб мати можливість відновити можливості для експорту овочів.

 

 

 УПОА