Українських фермерів запрошують до участі у дискусії щодо Сталого розвитку агробізнесу - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Українських фермерів запрошують до участі у дискусії щодо Сталого розвитку агробізнесу

Агромедіа-агенція Sapienza запрошує вас взяти участь у Відкритій Міжнародній Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

 

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 


 

Якщо ви хочете, щоб Вашу думку, щодо сталого розвитку агробізнесу в Україні почули, то пропонуємо взяти участь у формуванні РЕЗОЛЮЦІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРОБІЗНЕСУ, яка буде підписана протягом Конференції.

 

“Шановні фермери! Ми запрошуємо вас взяти участь у дискусії щодо поліпшення сталого агробізнесу в Україні. Ваша думка та досвід є надзвичайно важливими для нас, оскільки, протягом 4-х років, організовуючи конференції щодо Збільшення прибутків у агробізнесі, ми прагнемо розвивати аграрну екосистему зв’язків та співпраці, де побудовані сприятливі умови для розвитку аграрного сектору, забезпечена його сталість та ефективність”, – зазначає Катерина Звєрєва, організатор конференції, засновниця агромедіа-агенції Sapienza.

  

Зареєстровані учасники конференції можуть надати свої пропозиції та ідеї щодо того, як поліпшити сталий агробізнес в Україні у гугл-формі. Ці пропозиції можуть бути додані до Резолюції СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО АГРОБІЗНЕСУ, яку буде підписано протягом конференції.

 

Для надання вашої відповіді перейдіть за цим посиланням: https://forms.gle/tEQosdv5YZQeWXFJ8

 


 

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади. 

 

 

 

 

За інформаційної підтримки провідних аграрних ЗМІ, економічних та аналітичних агенцій: Seeds.org.uaAgroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK–Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), Агробізнес Сьогодні та Агроном Сьогодні, Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

 

УПОА