Оксана Крячко про Sweet&Fruit Trade: Ukraine -Middle East: Під час місії в Дубаї вдалося краще зрозуміти тонкощі Східного ринку - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Оксана Крячко про Sweet&Fruit Trade: Ukraine -Middle East: Під час місії в Дубаї вдалося краще зрозуміти тонкощі Східного ринку

Торгова місія до Близького Сходу – Sweet&Fruit Trade: Ukraine -Middle East, яка відбулася 28 березня, стала без перебільшення знаковою подією для плодоовочевого ринку України. Наразі учасники місії підбивають підсумки, опрацьовують нові контакти, проводять роботу над помилками та продовжують ділитися враженнями та висновками.

 

«Ідея спілкування з потенційними покупцями в форматі B2B переговорів– це дуже цікаво та результативно! – зазначає Оксана Крячко заступник директора компанії «Kischenzi – Fruits», – Ти можеш особисто почути покупця, врахувати його вимоги, обговорити нагальні питання. Отже під час місії в Дубаї вдалося краще зрозуміти тонкощі Східного ринку. За підсумками переговорів ми вже очікуємо нові контракти, але поки що не можу конкретно назвати суми».

Компанія «Kischenzi – Fruits» знаходиться в Черкаській області. Одним з напрямків діяльності господарства є вирощування овочів борщового набору та картоплі експортної якості. Продукція компанії має сертифікат якості Global G.A.P. Одним з основних каналів реалізації продукції є українські роздрібні мережі. До переліку закордонних покупців уже входять компанії з Германії та Малайзії.

 

Нагадаємо, що організаторами заходу виступають Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business, Українська плодоовочева асоціація (УПОА) і Офіс з просування експорту.

 

Участь у місії взяло майже 40 українських виробників фруктів, ягід, як свіжих, так і заморожених, а також меду та солодощів.

 

Наразі учасники делегації підводять підсумки участі в заході та продовжують ділитися своїми враженнями від події. Раніше про свій досвід участі в місії розповідав вже Євген Харлан, директор по розвитку компанії ТОВ Нікдарія (TM iBerry).

 

Fruit-ukraine.org