Минулого тижня на українському ринку цибулі утворився широкий ціновий діапазон - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Минулого тижня на українському ринку цибулі утворився широкий ціновий діапазон

Минулий тиждень став переломним на ринку цибулі в Україні через суттєве зменшення цін, як і прогнозували спеціалісти УПОА та більшість операторів ринку.

Після встановлення нового цінового рекорду в Україні імпортери миттєво відреагували, та, як повідомляли аналітики УПОА, ще з кінця попереднього тижня в Україну вирушили нові партії цибулі з Узбекистану та Єгипту.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неврожай в Європі і великі обсяги експорту: в УПОА назвали причини «цибульної» кризи на українському ринку.

 

В даних обставинах, вітчизняний ринок потребував суттєвих обсягів цибулі, при цьому вимоги до якості, як правило, не висувалися. Як наслідок, активно продавалася як якісна, так й некондиційна продукція. У зв’язку з цим наприкінці минулого тижня на ринку України утворився досить широкий ціновий діапазон 12-23 грн/кг, виключно в залежності від якості цибулі.

Слід зазначити, що за максимальними цінами – 21-23 грн/кг – пропонувалася саме вітчизняна цибуля високої якості, але пропозиція такої продукції на ринку була доволі обмежена.

На думку спеціалістів УПОА, у найближчі тижні основним фактором впливу на утворення цін на ринку цибулі буде регулярність поставок імпортної продукції в Україну.

Fruit-Ukraine.org