«Яблучний бізнес України -2019» вже завтра! - УПОА Українська плодоовочева асоціація

«Яблучний бізнес України -2019» вже завтра!

Вже завтра у Дніпрі стартує одна з найвизначніших річних подій в українському плодоовочевому секторі – міжнародна конференція «Яблучний бізнес України -2019». Нагадаймо, що співорганізатором заходу виступає Українська плодоовочева асоціація (УПОА), яка вперше в Україні представить сучасну систему управління експортними продажами фруктів і ягід, яку планується розгорнути для  членів Асоціації.

Конференція пройде в дводенному форматі:

14 серпня – конференційні сесії в місті Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63)

15 серпня – практичний бізнес-тур в ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), один з провідних виробників і експортерів яблук в Україні.

В рамках конференції також відбудеться міжнародний торговий форум за участю імпортерів яблук з ЄС, Близького Сходу і Південно-Східної Азії.

УПОА запрошує учасників конференції відвідати загальний стенд Асоціації, а також познайомитися з новими членами Асоціації, які візьмуть участь у заході.

Зокрема, це Андрій Жуков, компанія S.B. Frozen Foods, яка займається виробництвом, заморожуванням та експортом ягід, овочів, грибів та фруктів. Зазначимо, що фабрика компанії, розташована в екологічно чистому регіоні – Івано-Франківщині – оснащена сучасним обладнанням для заморожування і зберігання продукції, яка поставляється з власних полів і від місцевих фермерів, що дає можливість контролювати якість процесу виробництва протягом усього циклу.

Ще однією компанією, яка нещодавно стала новим членом УПОА і відвідає конференцію «Яблучний бізнес», буде ПП «Ескалібур Плюс», яка займається виробництвом пакувальної сітки зі спіненого поліетилену для овочів і фруктів. Сітка з такого матеріалу має високі амортизуючи властивості, що захищає товар від пошкоджень під час транспортування, а відмінна гнучкість, пружність та еластичність дозволяє використовувати сітку майже для всіх видів фруктів і овочів. Біля стенду УПОА ви зможете познайомитися з їхньою продукцією.

Плідного партнерства та до зустрічі на конференції!

Fruit-Ukraine.org