УПОА презентує сучасну систему управління експортними продажами фруктів і ягід - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА презентує сучасну систему управління експортними продажами фруктів і ягід

Під час торгового форуму в рамках міжнародної конференції “Яблучний бізнес України-2019“, що відбудеться 14-15 серпня у Дніпрі, фахівці Української плодоовочевої асоціації (УПОА) представлять сучасну систему управління екпортними продажами фруктів і ягід, яку вони планують розгорнути для своїх членів.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 

“Вчора дивився – мені подобається як вона виглядає вже зараз”,- поділився враженнями економіст ФАО. 

“Найважливіше, що УПОА готове робити це без комісій – за рахунок внесків учасників. На мій погляд – це перший крок до створення прозорої кооперації виробників з метою створення потужного оператора експортного ринку і запобігання проблем, що виникли в сезоні 2018/19 при роботі з нечесними посередниками і у садівників, і в імпортерів. Це також спосіб зміцнення іміджу української продукції на світових ринках “, -зазначив Андрій Ярмак.

Андрій Ярмак також підкреслив, що фахівці Української плодоовочевої асоціації (УПОА) планують надати повну інформацію байерам, які не братимуть участі в конференції, про всіх українських садівників і овочівників – учасниках торгового форуму, які відповідають мінімальним вимогам готовності до експорту.

Також він повідомив, що для участі в експортному форумі в рамках конференції вже подали заявки понад 25 іноземних представників з усього світу, зокрема, 10 компаній з ОАЕ зареєструвалися для участі в заході.

“Їх всіх цікавить яблуко і більшість з них цікавить лохина. Майже всі вони також працюють з картоплею і овочами, тому це також чудова нагода для овочівників”, – зазначив економіст ФАО.

Нагадаємо, що конференція “Яблучний бізнес України-2019” організовується проектом «АПК-Інформ: овочі і фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

Захід пройде в дводенному форматі:

14 серпня – конференційні сесії в місті Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63)

15 серпня – практичний бізнес-тур в ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), один з провідних виробників і експортерів яблук в Україні.

В рамках конференції також пройде міжнародний торговий форум за участю імпортерів яблук з ЄС, Близького Сходу і Південно-Східної Азії

Заявки на участь прийматимуться до 12 серпня включно.

Відповіді на всі питання щодо участі в конференції можна отримати, звернувшись до організаторів заходу:

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 67 6343980 – Олександр Хорєв, fruit.chief@fruit-inform.com

+380 562 320595

Fruit-Ukraine.org