Ціни на цибулю в Польщі встановили новий рекорд за 10 років - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Ціни на цибулю в Польщі встановили новий рекорд за 10 років

Цибуля залишається справжнім трендом українського та європейського ринків. Зокрема, ціни на цю продукцію в Польщі вже побили десятирічний рекорд і продовжують далі зростати. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) з посиланням на інформацію сайта FreshMarket.
 

При чому галузеві експерти зазначають, що тільки з початку жовтня цибуля на польському ринку стала дорожчою в середньому в 1,5 рази. Більше того, польським виробникам вдається майже щоденно коригувати ціни в сторону зростання. Наприклад, тільки з початку поточного тижня ця продукція додала в ціні в середньому 8%.
 

В результаті, сьогодні господарства Польщі пропонують цибулю по 1,2-1,4 злотого/кг ($0, 32-0,37 евро/кг), а це в середньому в 2,6 разів дорожче, ніж у другій половині 2017 року. Більш того, більшість гравців ринку впевнені в подальшому здорожчанні, адже попит на цибулю в Польщі доволі високий. При цьому, вказану продукцію активно закупають як місцеві гуртові компанії, так і імпортери з інших країн ЄС, де виробництво цибулі також знизилось через погодні негаразди.