"Буковинський сад" збільшив потужності для зберігання фруктів - УПОА Українська плодоовочева асоціація

“Буковинський сад” збільшив потужності для зберігання фруктів

ТОВ “Буковинський сад” в листопаді 2018 року завершило будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем для зберігання плодів ємністю 1 100 тонн.

 

Перша черга аналогічного холодильного обладнання була введена в експлуатацію в 2012 році, тоді було відкрито нове сучасне сховище з регульованим газовим середовищем для зберігання плодової продукції ємністю 2 500 т одночасного зберігання в селі Романківці Сокирянського району Чернівецької області, пізніше запустили сховища на 5 000 т та 1 200 т для зберігання яблук та груш.

 

Таким чином, загальна потужність зберігання продукції проекту “Садівництво” Корпорації “Сварог Вест Груп” (яблука, груші) станом на січень 2019 року складає 9 800 т.


Продукція проекту “Садівництво” Корпорації “Сварог Вест Груп” зберігається у сучасних фруктосховищах з регульованим газовим середовищем. Ця технологія дозволяє зберігати плоди протягом тривалого періоду (до 1 року) та забезпечує збереження якісних показників, що дає можливість постачати на ринок свіжі яблука та груші “преміум-сегменту” до урожаю наступного року.

 

З 2018 року ТОВ “Буковинський сад” є членом Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

 

Fruit-ukraine.org