Аграрна політика України має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення — Трофімцева - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Аграрна політика України має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення — Трофімцева

Український АПК останні роки динамічно і потужно розвивається, в тому числі, завдяки роботі команди Мінагрополітики. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України.

 

Ми досягли серйозних результатів на зовнішніх ринках і задали чудовий темп в євроінтеграційних процесах в галузі. Щоб сектор і надалі міг залишатись одним з головних двигунів національної економіки, забезпечувати не лише продовольчу безпеку України, але й «годувати світ», аграрна політика має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення. Стратегічне бачення середньострокового розвитку сектору є, воно закладено в тому числі в секторальній стратегії «3+5» і нашій експортній стратегії», – наголошує пані Трофімцева.

 

Тому своєю метою та основним завдання на час роботи на посаді в.о Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева вважає надання АПК України нових стимулів для розвитку.

 

Підтримка фермерів та кооперації має реально запрацювати, аграрна освіта та наука повинні стати базою для росту галузі, система державного управління безпечністю та якістю продуктів харчування має бути відшліфована і наближена до європейських стандартів, а нові ринки для нашої переробленої продукції з доданою вартістю мають відкриватись не менш активно, – підкреслює очільниця відомства.

 

Крім того пані Трофімцева подякувала всім за креативні привітання і побажання, а також Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману та колегам з КМУ за високу довіру та підтримку.

 

Сподіваюсь на розуміння журналістів, до спілкування з якими я, як ви знаєте, завжди відкрита: я буду готова відповісти на всі ваші запитання як тільки розкладу всі нові завдання та напрямки роботи по відповідним поличкам в своїй голові», – додає вона.

 

Нагадаємо, 6 лютого Кабінет Міністрів України звільнив виконувача обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка та поклав ці обов’язки на Ольгу Трофімцеву, яка до цього обіймала посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції.

 

Fruit-ukraine.org