Катерина Звєрєва: УПОА готова надавати консультації виробникам плодоовочевої продукції для отримання держпідтримки - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Катерина Звєрєва: УПОА готова надавати консультації виробникам плодоовочевої продукції для отримання держпідтримки

12 липня відбулося засідання комісії Мінагрополітики з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, за результатами якого прийнято розподіл коштів на суму 119,8 млн грн для компенсації витрат 112 суб’єктам господарювання.

Про це повідомила прес-служба МінАПП вчора, 15 липня.

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відзначає важливість такого кроку з боку профільного міністерства необхідного для підтримки українського садівництва, яке сьогодні цього дуже потребує. Зі свого боку Асоціація готова надавати необхідну консультаційну допомогу виробникам плодоовочевої продукції з метою отримання державних коштів нашими агровиробниками за програмами держпідтримки”,- відзначила директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва. 

Як відзначили в профільному міністерстві, завдяки державній підтримці українські сільгоспвиробники вже заклали 1853,3 га нових насаджень, зокрема, фундука, горіха, яблуні, груші, черешні, лохини, суниці, винограду, вишні, малини, сливи, персика, обліпихи.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019» Мінагрополітики передбачені видатки загального фонду в сумі 400 млн грн за бюджетною програмою 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Fruit-Ukraine.org