Катерина Звєрєва: Репутація – це стратегічний актив для плодоовочевих компаній - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Катерина Звєрєва: Репутація – це стратегічний актив для плодоовочевих компаній

На сьогоднішній день одним з найбільш важливих факторів, які впливають на ціну продукцію є репутація. Про це розповіла директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва в ході свого виступу на XVI  міжнародній конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив», який проходить в ці дні в Києві.

 

«Кожен з вас стикався з ситуацією, коли ціни на товари з однаковими параметрами доволі суттєво різняться. Так, наприклад, на інтернет –майданчику «Розетка» ціни на холодильники з абсолютно тотожними характеристиками коливаються в межах від 10 тис. грн. до 65 тис. грн. І основною причиною такої колосальної різниці є репутація. На сьогоднішній день репутація це той актив, який важко виміряти, але саме він впливає на довіру споживача до компанії, і саме він розділяє успішних та неуспішних», – розповідає експерт.

 

 

Однак, сьогодні далеко не всі компанії розуміють цінність та важливість репутації. Так, наприклад, деякі виробникимовочів та фруктів, які приймають участь у міжнародних місіях, конференціях та виставках і домовляються про певні поставки своєї продукції, після завершення цих подій просто перестають виходити на зв’язок та відповідати на листи. Такі дії є неприпустимими, так як втрачається імідж компанії, який відновити досить непросто. Більше того, втрачається репутація не тільки окремого виробника, але й галузі в цілому. Або ж навпаки, цілком реально, що одна компанія-дилетант може знищити репутація всієї країни. Тому, репутація – це те над чим потрібно працювати і працювати доволі ґрунтовно.

 

«Наприклад, є на ринку відома компанія, у неї нормальний імідж, але про власника ходять чутки, що він шахрай. Тож, його репутація буде на заваді роботи компанії. Заважатиме отримати доступні кредити, гроші інвесторів та залучити до співпраці міжнародні організації. Інший приклад – у компанії є класний сайт, крутий менеджмент, але коли дзвониш – на дзвінки відповідає сумний, нечемний або некомпетентний менеджер, який не орієнтувався у послугах. Тож, всі зусилля побудови репутації зведено нанівець. Адже побудова репутації – це системна робота всіх членів команди.сайт, позитивний імідж у ЗМІ, а – репутація компанії в цьому разі одразу знижується»,- роз’яснює нюанси репутаційних ризиків Катерина Звєрєва.

 

Серед основних трендів, які керують галуззю агромаркетингу та управління репутацією Катерина Звєрєва називає діджиталізацію агробізнесу. Зокрема, експерт зупинилася на соціальних мережах.

 

 

«З кожним днем сила та вага соціальних мереж зростає. І наразі кожен топ-менеджер, власник повинен  мати свою сторінку в соціальних мережах. Оскільки, ці люди – це обличчя компанії та головні носії інформації за якою звертаються інші учасники ринку», – розповідає експерт.

 

Однією з найбільш дієвих соціальних мереж Катерина називає LINKEDIN, однак дана мережа, на думку експерта, відмінно підходить лише для спілкування з іноземними представниками компаній. Що ж стосується внутрішнього ринку, то найбільш поширеною в Україні мережею є FACEBOOK, де зосереджена більшість вітчизняних виробників овочів та фруктів. Також, експерт рекомендує комбінувати різні типи постів, починаючи новинами, опитуваннями та коментарями та закінчуючи постами-картинками та постами-жартами.

 

 

«Варто будувати свої пости таким чином, щоб вони містили цікаву професіоналам аграрного ринку інформацію з прямими посиланнями на сайт. Оптимальним є варіант, коли пост містить 20% інформаційного контенту, а 80% – розважального», – розповідає спікер.

 

В завершенні свого виступу Катерина Звєрєва додала, що окрім збільшення активності в соціальних мережах для створення репутації  компанії, її  представникам необхідно долучатися до професійних спільнот, інвестувати у якісний контент у ЗМІ, найняти прес-сервіс на аутсорсингу, а також створити та розвивати двомовний лендінг-сайт з професійним наповнюванням про компанію.

 

Fruit-Ukraine.org