Виробництво картоплі в сезоні 2020/21 зросте - думка - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Виробництво картоплі в сезоні 2020/21 зросте – думка

Під час вебінару “Перспективи плодоовочевого сезону-2020/21 в Україні”, організованого проєктом «АПК-Інформ: овочі та фрукти», Микола Гордійчук, директор ТОВ “Агріко Україна”, висловив задоволення сезоном 2019/20 років, зазначивши, що настільки хороший сезон випадає не частіше ніж один раз на 4-5 років в Україні.

 

Згоден з ним і Олександр Хорєв, керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». У своєму виступі він зазначив, що всі опитані аналітиками картоплярі задоволені сезоном 2019/20 років. ЗМІ допомогли розкрутити ажіотаж щодо потенційного зниження обсягів виробництва картоплі у 2019 році в Україні, тому ціни були високими, що і спровокувало імпорт. За оцінками аналітиків, близько 500 тис. тонн картоплі було імпортовано за сезон.

 

Говорячи про перспективи ринку картоплі в сезоні 2020/21 років, Микола Гордійчук зазначив безліч складнощів, але висловив обережний оптимізм з приводу врожаю. Він також сказав, що говорить лише про професійних виробників картоплі, які вирощують її в промислових масштабах.

 

«Зараз є проблеми – холодно, тому на деяких полях спостерігається погана схожість картоплі, поширюються хвороби, неможливо зайти в поле та боротися з бур’янами. Тому цей сезон починається з серйозних складнощів. Але, все одно, у нас є все, щоб отримати хороший урожай картоплі в цьому році. Ми також не бачимо причин, щоб ціни на картоплю в новому сезоні були високими», – зазначає Микола Гордійчук.

 

За оцінками аналітиків проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», в новому сезоні населення істотно розширить площі та обсяги виробництва картоплі. І це, за їхніми словами, може відбитися на стані ринку картоплі України.

 

На думку Миколи Гордійчука, минулий сезон також навчив фермерів уважніше ставитися до вибору сортів. Супермаркети стали звертати увагу на якість більше, ніж будь-коли раніше. Тому зараз дуже важливо мати контракти з мережами супермаркетів на реалізацію картоплі. Також, він звернув увагу і на зростання ролі переробників.

 

«Під час карантину в Україні зросли продажі картопляних чипсів, тому попит виробників чипсів на сировину, тобто картоплю, також зріс. На жаль, у нас продажі картоплі обмежені внутрішнім ринком, оскільки ринок ЄС для України закритий з карантинних причин, Росія закрита через повну заборону на поставки продуктів, а Білорусь постійно вводить нові правила, яким складно встигати відповідати», – зазначає Микола.

 

Картопляр також зазначив, що на ринку України зараз є навіть картопля з Нідерландів та інших країн ЄС, яка має високу якість. Картопля, при цьому, доступна за ціною, тому що її продають дуже дешево. Адже закриття ресторанів та готелів на карантин змусило закритися заводи з виробництва картоплі-фрі, відповідно утворилися величезні залишки сировини. І ось ця картопля надходить на ринок України зараз.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією Eastfruit