В Україні розпочався сезон місцевого столового винограду - УПОА Українська плодоовочева асоціація

В Україні розпочався сезон місцевого столового винограду

За інформацією аналітиків EastFruit, столовий виноград українського виробництва вже кілька днів активно продається на ринках країни. Виноград постачають невеликі господарства, які вирощують його під плівкою. Сезон столового винограду ранніх сортів відкритого ґрунту почнеться, за словами учасників ринку, приблизно через 2-3 тижні.

 

Дрібногуртова ціна реалізації винограду в Одеській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях сьогодні коливається в межах від 90 до 140 грн/кг, що в перерахунку на долар становить $3,4-5,2 долара за кг. На тлі високих цін на ягоди в цьому сезоні, ранній виноград користується непоганим попитом.

 

Для порівняння, Таджикистан та Узбекистан вже активно експортують ранній виноград з відкритого ґрунту (сорт “Чілгі”). Буквально кілька днів тому ціни на цей виноград в Таджикистані обвалилися до 50 центів США за кг, оскільки пропозиція на ринку різко зросла. Сьогодні в Таджикистані температура повітря перевищує 40 градусів за Цельсієм, тому виноград швидко дозріває.

 

Україна, маючи схожі з Молдовою умови для вирощування столового винограду, є нетто-імпортером цих фруктів. При цьому Молдова експортує в рік понад 80 тис. тонн столового винограду.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією EastFruit