Експорт української плодоовочевої продукції знизився на 43% за період коронавірусу - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Експорт української плодоовочевої продукції знизився на 43% за період коронавірусу

Аналітики EastFruit повідомляють, що в період глобальної пандемії коронавірусу (лютий – червень 2020 року) український плодоовочевий експорт обвалився на 43% по відношенню до того ж періоду попереднього року. За цей період виторг України від експорту овочів і фруктів знизився до $ 58,5 млн. Роком раніше за цей же період, експортний виторг плодоовочевого сектора України становив $ 101,3 млн.

 

Три групи товарів в цей період забезпечували 64% всього експортного виторгу: волоський горіх, заморожені ягоди та фрукти і свіжі яблука. Роком раніше на ці  товарні позиції припадало 74% всього українського плодоовочевого експорту. Відповідно, падіння експорту за ключовими експортним групам стало найбільш істотним – виторг від їх експорту знизився рівно в півтора рази по відношенню до минулого року. І якщо в 2019 році в цей період головний виторг Україні приносило яблуко (близько 40%), то в 2020 році яблуко за обсягом виторгу було лише на третьому місці після горіхів і заморожених ягід та фруктів з питомою вагою в 16%.

 

«Найбільше в період пандемії коронавірусу знизився експортний виторг від поставок українського яблука – в 4,5 рази, і це не дивлячись на те, що середня експортна ціна була значно вища за минулорічну! Однак пандемія covid-19 тут ні до чого – навіть навпаки – вона стимулювала попит на яблуко в країнах ЄС і накрутила ціни на нього. На жаль, урожай яблук в Україні в 2019 році був порівняно невисоким, а внутрішній попит на тлі холодної весни і карантину, тільки виріс. Тому високі ціни на внутрішньому ринку і дефіцит яблука робили експорт невигідним», – пояснює Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

 

Саме в експорті яблука за період з лютого по червень 2020 року включно, Україна втратила найбільшу частину експортного виторгу по відношенню до 2019 року – близько $ 26,6 млн. На другому місці за обсягом зниження експортного виторгу в даний період був волоський горіх. Зниження виторгу експортерів від поставок волоського горіха за кордон склала $ 9,4 млн або 36%.

 

«А ось з волоським горіхом ситуація кардинально відрізняється від ситуації з експортом яблука. Тут чітко простежується залежність зниження обсягів експорту від глобальної пандемії коронавірусу. Сезон почався в жовтні 2019 року з рекордних темпів експорту і перші три місяці сезону дали горіховодам гарний виторг. Однак уже в січні 2020 року, коли Китай закрився на карантин, експортний попит різко знизився і обсяги експортного виторгу були незмінно нижче торішніх. Різко знизився попит на український волоський горіх в Туреччині. Впали в рази поставки в країни Близького Сходу, що не було повністю компенсовано зростанням попиту на волоський горіх в країнах ЄС. При цьому і середні гуртові ціни також знизилися, що негативно відбилося на виторзі», – говорить Андрій Ярмак.

 

А от зниження експорту заморожених ягід і фруктів в лютому – червні 2020 року був менш значним – $ 1,5 млн або 10%. Головною причиною було зростання конкуренції на ринку ЄС з боку постачальників заморожених ягід з країн Північної Африки: Єгипту і Марокко. Це негативно позначилося на цінах, але загальний попит на заморожену ягоду продовжував залишатися досить високим, а зниження продажів в сегменті ХоРеКа було майже повністю компенсовано зростанням роздрібних продажів.

 

Четверте місце за обсягом експортного виторгу України в аналізований період зайняла ріпчаста цибуля. Відзначимо збільшення експорту на 83% або на $ 3,1 млн. Правда і база для порівняння була низькою – в минулому році в цей час Україна імпортувала лук, а ціни були високими. Цього року ціни на цибулю істотно нижче торішніх, та й в новому сезоні, поки що, ціни на цибулю дозволяють говорити про перспективу її експорту.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією EastFruit