EastFruit Apple Outlook - онлайн конференція для імпортерів яблук з України, Молдови та Сербії - УПОА Українська плодоовочева асоціація

EastFruit Apple Outlook – онлайн конференція для імпортерів яблук з України, Молдови та Сербії

З огляду на зростаючий інтерес до імпорту яблука з України, Молдови та Сербії з боку покупців з Євросоюзу, Близького Сходу та країн Південно-Східної Азії, аналітики EastFruit, за підтримки галузевих асоціацій цих країн, вирішили організувати унікальну онлайн-подію напередодні початку збору яблук експортних сортів.

 

Конференція “EastFruit Apple Outlook” почнеться 28 липня 2020 року о 10:00 за белградським і об 11:00 за київським і кишинівським часом і пройде повністю англійською мовою. В рамках події буде вперше презентовано консолідований баланс трьох країн: Молдови, Сербії та України з виробництва та експорту яблука. Також буде проведено аналіз можливих змін в географії експорту яблука з цих країн.

 

Крім того, будуть  проаналізовані перспективи імпорту яблука в Росію – ключового ринку збуту яблука для Молдови та Сербії. На додаток, польські експерти озвучать попередній прогноз експорту яблука з Польщі, яка є найбільшим гравцем ринку свіжих яблук регіону, і одним зі світових лідерів яблучного бізнесу.

 

Фахівці EastFruit також розкажуть про потенційний вплив коронавірусу на споживання та імпорт яблука в ключових країнах-споживачах, і про те, які перспективи виробництва яблук в Грузії, Узбекистані, Казахстані та Таджикистані – країнах, які активно нарощують площі під яблуневими садами.

 

Інформація, надана на заході, дозволить учасникам ринку оцінити перспективи ціноутворення на яблуко в новому сезоні, а імпортерам зрозуміти можливі обсяги пропозиції продукції, її якість і перспективність контрактації.

 

На додаток, учасники отримають список ключових експортерів яблука країн регіону, щоб поліпшити можливості для пошуку нових ринків збуту, що критично важливо в умовах неможливості участі компаніями в виставках, конференціях і торгових місіях.

 

Участь в конференції безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова. Форма реєстрації доступна за посиланням.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією EastFruit