УПОА висловлює подяку Дмитру Сеніку - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА висловлює подяку Дмитру Сеніку

Дипломатична місія в Сінгапурі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Сінгапур та Брунеї Даруссаламі (за сумісництвом) та Новій Зеландії (за сумісництвом) Дмитра Сеніка завершилася. Українська плодоовочева асоціація висловлює щиру подяку та глибоку вдячність справжньому Амбасадору України за підтримку в проведенні торгівельної місії в Сінгапурі та за внесок у розвиток торгівлі між Україною та Сінгапуром. Саме завдяки успішним торгівельним місіям в країни Південно-Східної Азії Україна змогла наростити об’єми експорту аграрної продукції в цей регіон, включаючи такі товарні групи як яблуко, лохина, заморожені ягоди та плодоовочева консервація.

 

Олександр Пахно, генеральний менеджер компанії «Сади Дніпра», яка після участі у торгівельних місіях змогла закріпитися на ринках Південно-Східної Азії зазначив, що місія в Сінгапур у 2018 році була однієї з найуспішніших, не тільки для «Садів Дніпра», але й для інших виробників плодоовочевої продукції.

 

«Експорт української аграрної продукції в Сінгапур, за великим рахунком, став можливим завдяки двом людям: економісту інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрію Ярмаку та Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Сінгапур та Брунеї Даруссаламі (за сумісництвом) та Новій Зеландії (за сумісництвом) Дмитру Сеніку. Більша частина експортних поставок була здійснена після проведення торгівельної місії в Сінгапур, а пан Дмитро сприяв організації цього заходу на найвищому рівні. На зустрічі з українськими виробниками були запрошені місцеві імпортери, а сама місія відбулася за підтримки уряду Сінгапуру. З деякими з наших клієнтів ми познайомилися саме в рамках цієї торгівельної місії, з деякими – після неї. Але, сфокусувалися на ринку Сінгапуру ми завдяки цим двом людям. Наша компанія брала участь в багатьох заходах, виставках та місіях, і однозначно можу сказати, що якість організації сінгапурської місії була найкращою», – коментує Олександр Пахно.

 

Завдяки високому професіоналізму Дмитра Сеніка експорт української аграрної продукції до Сінгапуру останні роки подвоювався майже щорічно.

 

«За чотири роки обсяги торгівлі між країнами збільшилися майже в п’ять разів, а на полицях супермаркетів Сінгапуру вперше з’явилася українська продукція. Особливо приємно відзначити, що експорт з України був представлений переважно продуктами з високою доданою вартістю: медом, молочною продукцією, м’ясом, яблуками, лохиною, замороженими ягодами, плодоовочевою консервацією, соусами та іншими продуктами переробки овочів та фруктів, а також кондитерськими виробами», – зазначає директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

 

Більшість експертів переконані, що без особистості Дмитра Сеніка того рівня торгівельних відносин між Україною та Сінгапуром, який існує сьогодні, було неможливо досягти.

 

«В країнах Південно-Східної Азії, «обличчя» людини має ключове значення для її успіху в усіх галузях життя. «Обличчя» – це не те саме, що «репутація», це щось типу репутації але в значно ширшому сенсі. Відповідно, мати обличчя там дуже непросто, а втратити його – дуже легко. І від цього залежить відношення до людини, довіра до неї, бажання робити з нею бізнес і навість спілкуватися. Якщо ж ця людина уособлює всю країну, то, відповідно, таким чином формується і обличчя країни. Я багаторазово особисто переконувався у тому, що пан Дмитро має «обличчя» в Сінгапурі, адже саме його репутація та професійність його команди дозволяла нам залучити на зустрічі з українськими постачальниками ключові бізнес-асоціації і навіть мережі супермаркетів! Він є справжнім амбасадором України, її культури, її продуктів, її традицій в Сінгапурі. Його патріотизм та креативний підхід до просування всіх аспектів національного колориту, дозволив створити передумови для виходу українських виробників харчування на один з найбільш вибагливих ринків світу!», – зазначив на своїй сторінці в Facebook економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрій Ярмак.

 

Учасники ринку підтверджують, що для виходу українських виробників на один з найвибагливіших ринків світу була проведена неймовірна робота, і без бездоганної репутації, професійності і самовідданості Дмитра Сеніка здійснити такий прорив було б неможливо.

 

«Від компанії «Галфрост» і особисто від мене, хочу Вам, пане Посол, подякувати за Вашу справді віддану роботу. Я бачив у Ваших очах вогонь, коли Ви розповідали нам про можливості цього ринку, це захоплювало! Відверто скажу, такого вогню я більше ні в кого не бачив, а спілкувався я з багатьма дипломатами. За це Вам окреме спасибі», – висловлює подяку керуючий директор компанії «Галфрост» Роман Денис.

 

«Серед усіх торгівельних місій, в яких я приймав участь, особливо запам’яталася торгівельна місія в Сінгапур у 2018 році. Такого теплого прийому і співпереживання я не відчував ні в одній країни світу, а вже з нам є з чим порівняти. Дмитре, дякую Вам за увагу та підтримку українського бізнесу в Сінгапурі. Ваш внесок в український експорт є надзвичайним», – пригадує торгівельну місію до Сінгапуру консультант з міжнародної торгівлі Владислав Фалеєв.

 

Fruit-Ukraine.org