Високоприбуткове картоплярство починається з якісної насіннєвої картоплі – Катерина Звєрєва - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Високоприбуткове картоплярство починається з якісної насіннєвої картоплі – Катерина Звєрєва

Занепад вітчизняної системи насінництва та погіршення якості насіннєвої картоплі – одна з головних причин повільного розвитку галузі промислового картоплярства в Україні, вважають фахівці Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

«Гарний врожай починається з якісного насіння. У сезоні-2019 українські виробники, які працюють на внутрішній ринок, мультиплікували з вищих репродукцій близько 40 тис. тонн сертифікованого насіннєвого матеріалу картоплі, з яких лише 10-12 тис. т було реалізовано безпосередньо промисловим виробникам. Решта були спрямовані на подальшу мультиплікацію та використані компаніями-імпортерами сертифікованого посадкового матеріалу для власних виробничих потреб. Згідно підрахункам профільних асоціацій у середньому виробники висаджують 3,2 тонн насіннєвої картоплі на 1 га. Відповідно, офіційно сертифікованої насіннєвої картоплі вистачає лише на 12,5 тис. га, або на 14% від загальних площ промислового картоплярства. Одним з варіантів вирішення даної проблеми може стати державна програма, яка передбачає часткову компенсацію виробникам придбаної сертифікованої насіннєвої картоплі», – висловлює свою думку директорка з розвитку УПОА  Катерина Звєрєва.

Заначимо, що на початку серпня Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (МЕРТ) була схвалена концепція розвитку українського овочівництва та промислового картоплярства на період до 2025 року.

«Серед положень Концепції, є й пункт щодо виплати 20%-вої компенсації вартості сертифікованої насіннєвої картоплі фермерам з боку держави. Фахівці УПОА оцінюють легальний ринок насіннєвої картоплі в Україні у розмірі 100 млн грн. При цьому, частка тіньового ринку є в рази більшою. Відповідно, компенсація насіннєвого матеріалу дозволить вивести в правову площину значну частину тіньового рику,  що в свою чергу покращить фітосанітарну ситуацію на ринку картоплі та стимулюватиме фермерів до вирощування якісного продукту, який матиме попит як на українському, так і на зовнішньому ринку»,- вважає Катерина Звєрєва.

У свою чергу, директор ТОВ “Солана Україна” (українське представництво німецької селекційної компанії Solana) Ігор Завадський вважає, що частка насіннєвої картоплі на ринку України на сьогодні є дуже низькою.

Для того, щоб  популяризувати насіння картоплі серед українських фермерів, вирощування якої є більш рентабельним, аніж звичайної столової, треба докласти чимало зусиль і часу. В першу чергу, важливо довести перевагу насіннєвої картоплі професійним виробникам. Таку думку Ігор Завадський висловив під час вебінару з обговорення проблем та перспектив українського селекційного картоплярства, пише East-fruit.com. Захід було організовано професійною спільнотою «СкаЖений Картопляр» за підтримки Української асоціації виробників картоплі (УАВК).

 

«Причина того, що українці не хочуть купувати насіннєву картоплю, віддаючи перевагу здебільшого дрібній товарній картоплі, криється у простих речах. Зокрема, свою роль відіграє те, що за дрібну картоплю треба платити менше, аніж за насіннєву. Віддаючи перевагу дрібній картоплі, фермери вважають, що вона нічим не відрізняється від якісної насіннєвої продукції. Крім того, люди завжди очікують якогось обману при спробі придбати насіннєву картоплю»,- пояснив Ігор Завадський.

Зі свого боку, інший учасник онлайн-вебінару – директор ТОВ “Europlant Ukraine” Пьотр Кужель (Польща) – зауважив, що в цьому питанні ринок Польщі мало чим відрізняється від українського.

«Ситуація на цьому ринку є змішаною: є професійні фермери, які використовують виключно сертифіковане насіння, але разом з тим дуже багато сільгоспвиробників використовують для посадки дрібну картоплю. Цим ми відрізняємося від, припустимо, Німеччини чи Франції, де за моєї інформацією обов’язок щодо використання фермером сертифікованого насіння закріплений на законодавчому рівні»,- повідомив директор ТОВ “Europlant Ukraine”.

Він також додав, що на сьогодні в Україні 95% врожаю картоплі – це продукція з присадибних ділянок. «Звичайно, що їх власники, здебільшого, просто не можуть собі дозволити купляти сертифіковане насіння за ціною 30-40 грн/кг»,- вважає Пьотр Кужель.

У свою чергу Ігор Завадський зауважив, що на сьогодні в Україні ліцензійне насіння виробляється на площі не більше ніж 1 тис га. «Якщо брати врожайність сертифікованої картоплі на рівні 25 т/га, то ми можемо зрозуміти що загальне виробництво складає приблизно 25 тис. тонн на рік. Враховуючи, що при посадці в середньому використовується 3 т/га, то звідси виходить, що приблизно 8 тис га може бути забезпечено відносно сертифікованим насінням»,- повідомив директор ТОВ “Солана Україна”, додавши, що наразі в Україні із статусом і відповідним дотриманням правил насіннєвого бізнесу працює не більше десятка господарств, що вирощують сертифіковане насіння картоплі. 

Під час вебінару його учасники також обговорили процеси сертифікації насіння. Так, на думку Пьотра Кужеля, система сертифікації насіння в Україні є не дуже ефективною і відрізняється від аналогічної системи в Німеччині чи Польщі.

«Селекційну картоплю першої репродукції, так званого, класу «А» можна купити у Польщі за ціною  300-400 євро/тонна. Чому так? По-перше, Польща є територією Євросоюзу і якщо німецький селекціонер зареєстрував певний сорт, то він вже не мусить його реєструвати на території інших країн ЄС. Тобто він позбавлений великих грошових затрат та часу, що витрачається на реєстрацію. В Україні ж реєстрація сорту сьогодні займає 2-3 роки.

По-друге, столове насіння в Україні обкладається 20% ПДВ. В ЄС – лише 5-7%. І це також є суттєвим фактором впливу. Ринок в Україні наразі не є великим для німецьких чи голландських компаній. Наведу простий приклад. Компанія «Європлант» щорічно реалізує на ринку 200-250 тис тонн насіння. При цьому в Україні – лише 500 тонн. Звичайно, що всі перелічені мною фактори впливають на ціну імпортного насіння в Україні, де воно є значно дорожчим, аніж скажімо у Польщі»,- повідомив директор ТОВ “Europlant Ukraine”.

Ігор Завадський, в свою чергу, висловив думку, що імпортовану селекційну картоплю з Голландії чи Німеччини однозначно ніхто не буде використовувати для промислових посадок в Україні. Таку картоплю беруть з метою розмноження і далі вже саджають, як оновлений посадковий матеріал.

«Що стосується імпорту картоплі першої репродукції з ЄС – це дуже неоднозначне питання. Адже ціна української картоплі виробленої за всіма правилами насінництва дорівнює європейській, де вона знаходиться на рівні 500 євро/тонна. У разі ж імпорту з ЄС до цієї ціни додаються витрати, що пов’язані з логістикою, митним оформленням вантажів.

Другої ж репродукції насіннєвої картоплі взагалі не існує. Адже друга репродукція – це відібрана дрібна картопля першої репродукції. І в цьому разі це вже не насіння, яке потребує перепису певних дій і послідовності їх виконання»,- зазначив Ігор Завадський.

Він також зауважив, що при виробництві насіннєвої картоплі в його компанії висуваються певні вимоги до ґрунту та сівозміни  не повертаючись раніше чим через 5-6 років на попереднє поле.

«Щоб дотриматися такої сівозміни потрібно чи мати власний великий банк землі, чи йти на укладання угод про суборенду, а це також додаткові затрати. Крім того, коли ви уходите на довгу сівозміну, то в Вас зростають витрати на логістику, адже ви уходите від центру дислокації доробки картоплі. Також вирощуючи насіннєву картоплю без зрошення ми даємо їй достатню кількість добрив з метою, щоб рослина отримувала своєчасне живлення. На додаток до всього вищезазначеного, ще й несемо витрати пов’язані із сплаченням ліцензії на виробництво»,- розповів про нюанси ведення селекційного картопляного бізнесу в Україні Ігор Завадський.

Відносно перспектив бізнесу з селекції картоплі  в Україні Пьотр Кужель висловив думку, що ще досить тривалий час український ринок буде відчувати дефіцит якісного насіння. «Тому, вважаю, що в цей сектор варто інвестувати кошти, адже це може бути добрий бізнес»,- зазначив директор ТОВ “Europlant Ukraine”.

Fruit-Ukraine.org