Всесвітній ягідний конгрес-2020 відбудеться у режимі онлайн - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Всесвітній ягідний конгрес-2020 відбудеться у режимі онлайн

Всесвітній ягідний конгрес в 2020 році було вирішено перенести на інтернет-майданчик. У попередніх планах організаторів було проведення «живого» заходи 7-9 грудня в Роттердамі (Нідерланди), але оголошена нова дата – 10 грудня.

Як пише East-Fruit, продовжуючи грати роль важливого місця зустрічі для учасників індустрії, Global Berry Congress Live надасть всім, хто працює в ланцюжку поставок свіжих ягід, цінний шанс зв’язатися з ключовими гравцями в цій категорії.

На онлайн-заході буде представлена ​​та ж програма інтерв’ю, дискусій та презентацій, і ті ж можливості для спілкування і взаємодії з іншими делегатами, доповідачами, експонентами і спонсорами.

«Ми впевнені, що Global Berry Congress Live може бути дуже корисний людям в ягідному бізнесі, дозволяючи їм ділитися передовим досвідом, особливо уроками, витягнутими під час нинішньої коронавірусної кризи, і готуватися до продажу та маркетингових кампаній в 2021 році», – прокоментував Майк Ноулз , менеджер програми Global Berry Congress.

Зазначається, що події в Європі, а також значні обмеження на поїздки, що діють по всьому світу, зробили неможливим проведення конгресу в якості «живого» заходу у 2020 році.

«Ніхто з нас не міг знати про наслідки цієї глобальної пандемії, коли Всесвітній ягідний конгрес був відкладений в березні, – сказав Кріс Уайт, керуючий директор Fruitnet Media. – Нашою головною турботою залишається здоров’я і благополуччя всіх, хто бере участь в заході ».

Fruit-Ukraine.org